Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym panaceum na intymne problemy Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany również dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa i bardzo sprawna, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Efektem może być odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Polecane:

Gabinet ginekologa Wrocław

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie problemy, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Comments are closed.